Tag : менуваат

Жена Живот Магазин Магазин слајдер

Социјалните мрежи не се реалност: Не си создавајте комплекси – Инфлуенсерка покажа како точно девојките комплетно го менуваат изгледот (ВИДЕО)

Слободен печат
Емили Кларксон, ќерка на британскиот водител Џереми Кларксон и инфлуенсерка, често нагласува колку филтерите на Инстаграм можат да нарушат нечија самодоверба, а благодарение на својот...
Еспресо Шоу биз

Цел живот верни на една фризура – Овие познати дами не го менуваат својот имиџ за ниедна цена (ФОТО)

Анита Митровска
Овие дами никогаш не ја промениле својата фризура, можеби затоа што одлично им одговара, а ние се согласуваме со тоа, погледнете кои се тие… Џулијан...