• мања

ФОТО | Aлександар Митевски ѝ го честиташе роденденот на својата ќерка: „Ми порасна детето“

Нашиот познат пејач, композитор и продуцент, Александар Митевски на својот инстаграм – профил сподели емотивна објава. Денес ќерката на Митевски, Мања Митевска го слави својот 16 -ти роденден. По повод роденденот на својата помала ќерка пејачот сподели прекрасни фотографии заедно со својата ќерка. На едната фотографија прекрасната Мања има само неколку години, а на втората …

ФОТО | Aлександар Митевски ѝ го честиташе роденденот на својата ќерка: „Ми порасна детето“ Read More »