Tag : љубовната

Еспресо Шоу биз

Љубовната приказна на Бајага: Сопругата ја ЗАПОЗНАЛ ВО АВТОБУС, а првиот состанок и денес го памти!

Слободен печат
Момчило Бајагич – Бајага својата сопруга прв пат ја видел во автобус и веднаш му се допаднала. Меѓутоа, кога ја запрашал да излезат следел одговор...
Еспресо Жена Магазин Секс

Најчести мисли во женските глави кои ја уништуваат љубовната врска

Слободен печат
Мажите постојано истакнуваат дека жените сакаат сѐ да комплицираат, а француските психолози потврдиле дека предрасудите кај дамите во голема мера предизвикуваат проблеми во љубовната врска....
Еспресо Секс

5 нешта кои секој задолжително треба да ги побара во љубовната врска

Слободен печат
Љубовта не е најважното нешто во една врска, потребно е и време и внимание со цел таа да опстане. Но некои луѓе можеби се плашат...