• линдзи лохан

ФОТО | „Мојата љубов, мојот живот…“: Се сврши контроверзната актерка и го покажа големиот прстен!

Актерката Линдзи Лохан (35) на својот инстаграм-профил објави серија фотографии полни со љубов, и со прстен со голем камен во преден план, па радосната вест за свршувачката ја сподели со своите 9,7 милиони следбеници. Линдзи и Бадер Шамас се во врска две години.   View this post on Instagram   A post shared by Lindsay …

ФОТО | „Мојата љубов, мојот живот…“: Се сврши контроверзната актерка и го покажа големиот прстен! Read More »