• лили колинс

Со емотивна објава за Фил Колинс: Лили Колинс му го честиташе роденденот на својот татко

Лили Колинс му оддаде почит на својот татко, музичката легенда Фил Колинс, на неговиот 71 роденден. Ѕвездата на „Емили во Париз“, 32-годишната актерка Лили Колинс на својот инстаграм-профил сподели емотивна објава во чест на нејзиниот татко – легендарниот музичар Фил Колинс, на денот на неговиот 71 роденден. „Среќен роденден, тато. Можеби веќе нема да се …

Со емотивна објава за Фил Колинс: Лили Колинс му го честиташе роденденот на својот татко Read More »