Tag : кученце

Еспресо Шоу биз

И кучињата „се палат“ на неа, Кејт Бекинсејл нема мир ниту на фризер (ВИДЕО)

Слободен печат
Погледнете ја новата објава на Кејт Бекинсејл на нејзиниот Инстаграм профил и веднаш ќе сфатите дека оваа атрактивна актерка нема мир ниту кога е на...
Забава Магазин

ТОПЕЊЕ ОД МИЛОСТ: Влегувате по кафе, добивате дружење со корги

Слободен печат
Сопственичката ја добила оваа идеја бидејќи и самата е љубител на оваа раса, откако добила голем пород од нејзината миленичка....