Tag : кристен бел

Магазин Магазин слајдер Сцена

Американската актерка шокираше кога откри дека нејзините ќеркички уживаат во пиво

Слободен печат
Холивудската актерка и горда мајка на Линколн (7) и Делта (5) раскажа дека нејзините девојчиња толку се навикнати на вкусот на овој пијалок што дури...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Глумицата ја шокираше јавноста: Мојата петгодишната ќерка уште носи пелени

Слободен печат
Глумицата Кристен Бел (39), позната по улогата на Вероника Марс, пред пет години ја роди ќерката Делта, а сега ја шокираше јавноста кога откри дека...