Tag : Крис Браун

Еспресо Шоу биз

Крис Браун го промени стилот! (ФОТО)

Слободен Печат
Крис Браун (30) својата нова фризура ја претстави пред пријателите на друштвените мрежи. Познатиот рапер објави фотографии на кој одлично му прилега новата фризура која...
Еспресо Шоу биз

Ријана го покажа задникот, а поранешното момче Крис Браун и напиша нешто многу интересно (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Ријана (31) пушти линија на своја долна облека, па честопати обожавателите на социјалните мрежи ги чести со провокативни изданија. Таа ја промовира линијата на...