Tag : кријат

Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Најверните мажи се кријат во овие три хороскопски знаци!

Слободен Печат
И додека постои голем број на мажи кои не можат да му одолеат на искушението кон некоја друга личност додека се во врска, за овие...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Викторија и Дејвид Бекам од коронавирусот се кријат во карантин вреден 6,7 милиони евра (ФОТО)

Слободен печат
Дејвид и Викторија Бекам во моментот се наоѓаат во самоизолација со своите деца во Англија… Поранешната фудбалска ѕвезда Дејвид Бекам (44) и неговата сопруга и...
Здравје Магазин

Еве во кои намирници се кријат минералите!

Слободен печат
За човекот е многу важно да внесува доволен број на минерали во својот организам. Токму затоа кога станува збор за минералите, треба да имате неколку...
Еспресо Шоу биз

НЕ СЕ КРИЈАТ ПОВЕЌЕ: Актерките јавно уживаат во љубовта (ФОТО)

Слободен печат
По долгото криење од јавноста, Ешли Бенсон и Кара Делевињ во последните неколку недели конечно започнаа и отворено да ја покажуваат својата љубов во јавноста....
Еспресо Хороскоп

Најголемите песимисти се кријат во овие хороскопски знаци

Слободен печат
Некои луѓе едноставно не можат да избегаат од сопствената негативност. А постојат и луѓе кои се гледаат низ призмата на оптимизмот. Доколку не сте оптимисти...
Ви Препорачуваме Здравје Магазин

Бидете внимателни – Колку шеќер и калории се кријат во вашето омилено овошје?

Слободен печат
Свежото овошје е еден од најздравите начини да ја задоволите гладта и се препорачува во секое време, но и тоа има големи количини на шеќер...