Tag : кортни

Еспресо Шоу биз

Доста ми е од сѐ: Ријалити шоуто за Кардашијанс останува без една од славните сестри! (ФОТО)

Слободен Печат
Повеќе од 10 години откако најверојатно најпознатото семејство на светот ја отвори вратата од својот дом, една од прочуените сестри Кардашијанс одлучи да се повлече....
Еспресо Шоу биз

Кортни Кардашијан објавила полугола селфи фотка, а Џеј Ло ѝ дала комплимент кој долго ќе го памети (ФОТО)

Слободен печат
Кортни Кардашијан го искористи слободното време да ја пробува многубројната гардероба која ја има во своја сопственост. Па така таа „скокнала“ до својот гардеробер, а...
Еспресо Шоу биз

ОПАСНО ЗГОДНА: Кортни Кокс воодушеви со интересно видео во минијатурно бикини (ВИДЕО)

Слободен печат
Кортни Кокс, актерката позната како Моника од познатата серија „Пријатели“ објави видео на Инстаграм кое нејзините следбеници ги натера да се замислат како е можно...