Tag : коцкари

Останатo Спорт

Се обложуваат и кога ќе изгубат ме навредуваат бидејќи сум муслиманка

Слободен печат
Жабур е родена во Тунис и самата открива дека помина долг пат за да дојде каде што е сега, 39. најдобра тенисерка на светот. На...
Вести Свет

Коцкари изнајмиле луксузна вила за да садат марихуана (ВИДЕО)

Слободен печат
Професионални коцкари зеле под наем луксузен имот и на него саделе марихуана претпоставувајќи дека полицијата нема да се посомнева. Сепак, полицијата изврши упад во замокот...