• катарина ивановска

ФОТО | Катарина Ивановска „уловена“ како спие во кино: Манекенката го пропушти крајот на филмот „House of Gucci“

Нашата позната манекенка и модел, Катарина Ивановска многу малку открива за својот приватен живот, а на социјалните мрежи воглавно објавува фотографии од професионални фотосесии, патувања и секојдневни моменти поминати со пријателите и нејзините деца.   View this post on Instagram   A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) Една од последните објави кои манекенката ги …

ФОТО | Катарина Ивановска „уловена“ како спие во кино: Манекенката го пропушти крајот на филмот „House of Gucci“ Read More »