18 C
Скопје

Tag : јарец

Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 2 мај: Дозволете им на другите да ви помогнат и да ви дадат добар совет

Слободен печат
Овен Изгледате вознемирено и со многу барања. Контролирајте ја импулсивната страна на вашата природа, пред да повредите нечии чувства. Се грижите да оставите одличен впечаток...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Идеален партнер според Зодијакот: Лавиците сакаат харизматични, Рибите нежни, а Скорпиите страсни мажи!

Слободен печат
Многу жени сонуваат за сродна душа, за партнер кој ќе им ги исполни најскриените желби. Астролозите велат дека секој знак на Зодијакот обрнува внимание на...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

За овие 3 хороскопски знаци се верува дека имаат најголема среќа во животот: Дали сте меѓу нив?

Слободен печат
Кои се вистинските „среќници“ на Зодијакот и зошто токму на нив им оди подобро во животот од другите? Астролозите велат дека тоа зависи од квалитетите,...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

4 хороскопски знаци на кои им претстои период исполнет со среќа и успеси според ѕвездите

Слободен печат
По снежните и студените денови, со нетрпение го очекуваме почетокот на пролетта, будењето на природата, топлото време и подолгите денови кои веројатно ги израдуваат сите....
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Три хороскопски знаци кои се најголеми борци за правда! Дали и вие сте меѓу нив?

Слободен Печат
Почитувањето им е вродено на овие знаци од зодијакот, а истражувањето спроведено на еден американски универзитет, потврди дека најголем број од личностите родени во овие...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Познатиот руски астролог Тамара Глоба предвидува: Втората половина на октомври им носи невидена среќа на овие знаци!

Слободен Печат
Тамара Глоба е познат руски астролог, а нејзините предвидувања се непогрешливи. Таа предвидува дека луѓето родени во овие 3 хороскопски знаци ќе имаат неверојатни животни...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Не ви препорачуваме да се задевате со нив – Трите најодмаздољубиви хороскопски знаци

Слободен печат
Ако повредите личност родена во знакот Јарец, да знаете дека тоа ќе го преплаќате и отплаќате во текот на целиот живот....
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 29 април – Погледнете што вели хороскопот за оваа среда

Слободен печат
ОВЕН РАБОТА: Полни сте со ентузијазам, уживајте во пријатните моменти и целиот ден искористете го за разговори со пријателите и блиските. ЉУБОВ: Насочете се кон...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Овие хороскопски знаци можат најдолго без секс!

Васко Спасоски
Ви претставуваме три хороскопски знаци кои најдолго можат да издржат без секс. Погледнете, можеби вие сте еден од овие знаци…  Бик Успешно се контролираат. На...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 30 март, 2020 година: Дознајте што ве очекува овој понеделник!

Слободен печат
ОВЕН Пред вас се некои мали проблеми на работа. Поработете на својата концентрација за да не правите грешки. Можно е да имате впечаток дека партнерот...