Tag : јарец

Забава Магазин

Хороскоп за 13. 02. 2020 – Лавовите ќе стават крај на љубовната авантура!

Слободен печат
ОВЕН Пред вас се мали компликации кога е во прашање работата, но низ малку труд ќе успеете се да решите. Осамени сте и не се...
Забава Магазин

Три најсилни жени меѓу хороскопските знаци кои никогаш не се предаваат

Слободен печат
Се прашувате кои се трите хороскопски знаци кои се надарени со голема сила и издржливост? Вага Да почнеме со неа, Вагата. Жената Вага насекаде го...
Забава Магазин

Кои хороскопски знаци најтешко кажуваат „Те сакам“

Слободен печат
Родените во знакот на Риби и Рак, најлесно и најбрзо ги изрзуваат чувствата, дури и кога не „стојат“ цврсто за тие зборови. Други пак, како...
Еспресо Хороскоп

Дневен хороскоп 28.12.2019: Погледнете што велат ѕвездите за вас!

Слободен печат
Овен Денешниот ден е клучен за вашата иднина. Потрудете се да испланирате добро што сакате. Денеска ќе одлучите дека е време да и дадете шанса...
Еспресо Хороскоп

Овие хороскопски знаци секогаш се борат за правда!

Слободен Печат
Почитувањето им е вродено на овие знаци од зодијакот, а истражувањето спроведено на еден американски универзитет, потврди дека најголем број од личностите родени во овие...
Еспресо Хороскоп

Дневен хороскоп за 08.11.2019

Васко Спасоски
Овен (21.03 – 20.04) Сметате дека на работното место можете да постигнете многу поголем успех од тој во моментов, но некако ве зафатила мрзата. Потрудете...
Еспресо Хороскоп

Дневен хороскоп за 07.11.2019

Слободен печат
Овен (21.03 – 20.04) Доколку сте во врска можете да очекувате подобрување на меѓусебните односи и зголемување на страста и љубовта, Продолжете во таа насока....
Еспресо Хороскоп

Руски астролог открива: Овие три знака во 2020 година ги чека голема среќа!

Слободен Печат
Според предвидувањата на познатиот руски астролог Павел Глоуб, некои хороскопски знаци радикално ќе го сменат својот живот на подобро. Многу хороскопски знаци ќе ја сменат...
Еспресо Хороскоп

Дневен хороскоп за 02.11.2019 година!

Васко Спасоски
Овен (21.03 – 20.04) Не му дозволувајте на никого да ве спречи во она што планирате да го направите или она што сте го планирале....
Еспресо Хороскоп

Еве што МОЖЕТЕ и ТРЕБА да научите од секој хороскопски знак!

Слободен печат
Сите ние можеме многу да научиме од луѓето околу нас. Доколку внимателно ги набљудуваме и активно ги слушаме, ние можеме да откриеме многу нешта за...