Tag : истаграм

Еспресо Шоу биз

Еве зошто ја нарекуваат најзгодната жена во светот, Лима го запали Инстаграм (ФОТО)

Слободен печат
Најдолговечниот ангел на „Victoria’s Secret“, бразилската манекенка Адријана Лима на својот Инстаграм профил сподели фотографија која на нејзините следбеници, а особено на оние од машкиот...
Вести Хроника

Малолетни охриѓанки на „Инстаграм“ објавиле недолични фотографии од сограѓанки

Слободен печат
Поради постоење основи на сомнение за сторено казнено дело „злоупотреба на лични податоци“, СВР Охрид, до надлежното Јавно обвинителство поднесе известување против четири малолетнички, на...