15.8 C
Скопје

Tag : хопкинс

Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

ВИДЕО: По една година Хопкинс излезе од домот и ја прими првата вакцина

Слободен печат
Славниот актер Ентони Хопкинс ја прими првата вакцина против Ковид-19, а тоа го документираше со видео кое го објави на својот Инстаграм профил. Актерот се...
Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Само еден трејлер беше доволен за критичарите да проценат – Ентони Хопкинс може да очекува уште една номинација за Оскар за својот најнов филм „Татко“ (ВИДЕО)

Слободен печат
Ентони Хопкинс го игра Ентони, човекот кој ја губи контролата над својот живот… Само еден трејлер беше доволен за критичарите да проценат – Ентони Хопкинс...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ентони Хопкинс 170 денови во строг карантин: Вели дека не полудел, но фотографијата покажува нешто друго…

Слободен печат
Фотографијата која што ја поставил на социјалната мрежа Твитер, ги изненади неговите фанови. Легендарниот Ентони Хопкинс го „запалил” интернетот со новата фотографија, која што ја...