18.8 C
Скопје

Tag : холивудски

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Уште тогаш се знаело дека ќе биде голем заводник: Денес е еден од омилените холивудски актери, а вака изгледал порано

Слободен печат
Важи за еден од најдуховитите, но и најубави актери на денешницата… Популарниот 44 годишен актер Рајан Рејнолдс важи за еден од најубавите и најпосакувани актери...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Еден од некогаш најпосакуваните мажи во светот денес изгледа непрепознатливо: Тешко дека ќе погодите за кого станува збор!

Слободен печат
Холивудскиот актер Ник Нолти овие денови ќе го прослави големиот 80-ти роденден, а некогаш еден од најпосакуваните мажи во светот денес е едвај препознатлив. Ник...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Животните мудрости на Џек Николсон: „Оној момент кога ќе престанете да работите на себе и да учите нови работи – мртви сте!“

Слободен печат
Еве што кажал холивудскиот шармер за животот, среќата и жените… Холивудските актери отсекогаш важеле за харизматични, шармантни и пред се згодни мажи. Но, доколку меѓу...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Еден од омилените холивудски парови стави точка на љубовта – Славните актери ја раскинаа веридбата по деветгодишната врска!

Слободен печат
Овој познат американски пар стави точка на својата деветгодишна љубов… Оливија Вајлд (36) и Џејсон Судеикис (45) по девет години врска ја раскинаа веридбата, пренесуваат...
Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

Поранешен телохранител раскажа за работењето за некогаш најмоќниот холивудски пар, една работа посебно го изненадила

Слободен печат
Марк Били Билингем некое време работел како телохранител на Анџелина Џоли и Бред Пит, на кои и денес многу добро се сеќава. Поранешниот припадник на...
Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

Улогата која го прослави Бред Пит очајнички ја посакувал друг холивудски заводник – „Бев лут и долго време не сакав да го гледам филмот“

Слободен печат
Бред Пит денеска е голема ѕвезда и по него лудуваат многу жени во светот, но пред 30-на години кога тој беше на почетокот на кариерата,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Том Хенкс важи за најдобриот холивудски сопруг, но тоа не било секогаш така – Актерот ја изневерувал својата прва сопруга и ја оставил со две мали деца! (ФОТО)

Слободен печат
Холивудскиот актер Том Хенкс (64) ретко зборува за својот прв брак со актерката Саманта Лус… Популарниот актер една година по разводот од првата сопруга Саманта,...
Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

Листа со холивудски ѕвезди кои излажале за да добијат улога: Клуни и Крег најмногу се посрамотиле!

Слободен печат
Сите некогаш во животот сме излажале за да добиеме нешто ситно или корист од нешто, или можеби сме го премолчиле тоа што сигурно би не...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Уште еден холивудски развод: Џорџ Клуни признал дека е несреќен покрај 17 години помладата Амал

Слободен печат
После подолг период на несогласувања и тензии, парот наводно одлучил да ја заврши агонијата и на суд да реши сè околу разводот и старателството над...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Заводникот Џерард Батлер повторно слободен – По шест години врска раскина со девојката

Слободен печат
Никој не се надеваше на ова… Холивудскиот актер Џерард Батлер и неговата девојка Морган Браун наводно раскинале, по шестгодишна врска, а оваа вест шокираше многумина....