18.8 C
Скопје

Tag : голди хоун

Магазин Магазин слајдер Сцена

Вљубени како во младоста: Голди Хоун ја откри тајната како се одржува љубовта и по 38 години заедно

Слободен Печат
Секогаш кога се појавуваат заедно во јавност, љубовта, среќата и заедништвото едноставно зрачат од нив. Тие се запознале уште во 1984 година и оттогаш се...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Еден од паровите поради кои веруваме во љубовта – Заедно се 37 години, но никогаш не се венчале (ФОТО)

Слободен печат
Голди Хоун и Курт Расел се еден од оние парови поради кои веруваме во љубовта. Овие две звезди ја започнале својата врска на Валентајн во...