• фрузира

ФОТО: Контроверзната Русинка направи метеж во Кан, ја нарекуваат Мата Хари, а шокира со своите фризури!

Руската актерка, водителка и деловна жена Елена Лењина (42) се појави на премиерата на филмот „Бенедета“ на 74. Кански филмски фестивал во уште еден неверојатен стајлинг. „Кралицата на необичните фризури“ уште еднаш покажа дека е магнет за привлекување внимание и пронашла посебен начин на кој секој пат успева да ги сврти погледите кон себе. И …

ФОТО: Контроверзната Русинка направи метеж во Кан, ја нарекуваат Мата Хари, а шокира со своите фризури! Read More »