4 C
Скопје

Tag : филмовите

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

ВИДЕО: Ова се филмовите на кои им се предвидува успех на претстојното доделување на Оскари

Слободен печат
Оваа година, околностите се поинакви кога станува збор за филмските награди, па така многу најавувани блокбастери се одложени, а филмовите од алтернативните продукции и стриминг...
Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Маските и визирите задолжителни – Еве како изгледа снимањето на филмовите за време на коронавирусот (ФОТО)

Слободен печат
Еден од првите филмови во Холивуд кој што го продолжи снимањето е „Последниот дуел“ со Мет Дејмон, Џоди Комер и Адам Драјвер во главните улоги....
Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Филмовите повеќе нема да бидат исти: Ништо од љубовните сцени поради пандемијата на коронавирусот

Слободен печат
Филмските сетови низ светот се затворени поради пандемијата на коронавирусот. Со оглед на тоа дека започна попуштањето на мерките, актерите наскоро би можеле да се...
Жена Магазин

Го оставила вереникот поради порно филмовите кои ги гледал – Ми се слоши кога го видов тоа!

Слободен печат
Клер Далтон била уверена дека го запознала човекот од соништата. По три ипол години врска се вериле, а таа шест месеци со вереничкиот прстен на...