Tag : фатен

Хроника

Обид за силување во Негорци, фатен сторителот

Слободен печат
Денес меѓу 14:00 и 14:30 часот во село Негорци во семејната куќа врз Ј.Т. од страна на непознат сторител е извршено кривично дело „Обид за...
Еспресо Шоу биз

Фатен со торба пари! Пејачот Боби Павловски заврши во самица! (ВИДЕО)

Слободен печат
По одличните „Метар дана“ и „Тамо негде“ Боби Павловски ја промовира и третата песна наменета за пазарот во соседството. Хитовската композиција со модерен призвук и...