• ерекција

ВИДЕО | Контроверзниот милијардер користи шок-терапија на пенисот: Сака да има ерекции како 18-годишно момче

Контроверзниот милијардер Брајан Џонсон, кој е опседнат со својот изглед во обид да изгледа младо, откри дека го променил стареењето на својот пенис за 15 години со користење на „болна“ шок-терапија на гениталиите, пишува „Њујоркпост“. Џонсон, 46-годишен технолошки магнат, кој троши 2 милиони долари на различни третмани секоја година за да се избори со стареењето, …

ВИДЕО | Контроверзниот милијардер користи шок-терапија на пенисот: Сака да има ерекции како 18-годишно момче Read More »