4 C
Скопје

Tag : ели голдинг

Магазин Магазин слајдер Сцена

Ели Голдинг откри дека го очекува своето прво дете: Уживам

Слободен Печат
Пејачката и текстописец Ели Голдинг ја објави својата бременост. Таа и нејзиниот сопруг Каспер Џоплин го очекуваат своето прво дете. 34-годишната пејачка ја објави среќната...