• елегантно

Проверено и елегантно: Кејт Мидлтон го нагласи трендот од 80-те и заблеска како што само таа знае (ФОТО+ВИДЕО)

Совршен аутфит на Војвотката од Кембриџ… Кејт Мидлтон (38) во просториите на Народниот музеј сними видео во кое ги откри победниците на овогодишното издание на натпреварот „Wildlife Photographer of the Year“. За ова случување кое се пренесуваше во живо на Јутјуб каналот и Фејсбук страницата на музејот, Војвотката од Кембриџ избра беспрекорен стајлинг, на каков …

Проверено и елегантно: Кејт Мидлтон го нагласи трендот од 80-те и заблеска како што само таа знае (ФОТО+ВИДЕО) Read More »