Tag : двете

Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

По една година врска двете убавици својата љубов ја крунисаа со брак (ФОТО)

Слободен печат
По една година врска моделот Кара Делевињ и актеркта Ешли Бенстон во најголема тајност и само пред одбрани пријатели ја крунисаа својата љубов со брак....
Еспресо Секс

Колку време мажот треба да „ИЗДРЖИ“ во сексот за да бидат задоволени двете страни?

Слободен печат
Еден час? Половина час? 15 минути? Колку би требало сексот да трае, поточно колку мажот би требало да „издржи“ за односот да им донесе задоволство...