4 C
Скопје

Tag : доживеа

Магазин Магазин слајдер Сцена

Доживеа тотална трансформација – Вака денес изгледа Кончита Вурст (ФОТО)

Слободен печат
Сигурни сме дека сите се сеќавате на екстравагантната Кончита Вурст – таа победи на Евросонг пред шест години, а успеа и од темел да го...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Наоми Вотс тешко се справува со карантинот: Доживеа мал нервен слом! (ВИДЕО)

Слободен печат
Големите холивудски ѕвезди се дома додека трае пандемијата, а дека не им е лесно да ја поднесат изолацијата од општеството докажува 51-годишната актерка Наоми Вотс....