Tag : џон леџенд

Забава Магазин Магазин слајдер Сцена

Криси Тајген со трогателна посвета за бебето Џек: Можам да бидам насмеана цел ден, но во мислите ми е денот кога требаше да се родиш

Слободен печат
Манекенката Криси Тиген кон крајот на септември минатата година ја објави тажната вест дека поради компликации во бременоста го загубила бебето, на кое таа и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Криси Тајген се обрати од болница: Ве молам, запрете ја оваа болка

Слободен Печат
Криси Тајген на својот инстаграм-профил сподели видео од болница пред нејзина операција за ендометроза. 35-годишната ѕвезда која има 33,9 милиони следбеници на „Инстаграм“ со своите...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Криси Тајген и Џон Леџенд танцуваат на улица: Ѕвездите ја слават инаугурацијата на Џо Бајден

Слободен Печат
Криси Тајген и Џон Леџенд танцуваа на улица а други ѕвезди кои ја славеа инаугурацијата на Џо Бајден се и Лејди Гага, Џенифер Лопез и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

По трагедијата Криси Тајген и Џон Леџенд за прв пат на семејно патување на Карибите

Слободен Печат
Манекенката Криси Тајген изминатиов период доживеa голема трагедија, откако го изгуби нејзиното трето дете во петтиот месец од бременоста, кое со нетрпение го очекуваа со...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Криси Тејген објави фотографија во долна облека, a коментарот на нејзиниот сопруг собра илјадници лајкови

Слободен Печат
Криси Тајген полека се враќа на социјалните мрежи по потресната загуба на нејзиното неродено дете оваа есен. Покрај тешкиот период, Тајген и нејзиниот сопруг пејачот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Криси Тајген застана во одбрана на Меган Маркл по невкусните реакции на социјалните мрежи за спонтаниот абортус на Војвотката

Слободен Печат
Криси Тајген влезе во „сајбер војна“ со корисници на социјалната мрежа „Твитер“. Како одговор на еден вирален „твит“ во средата, кој невкусно ја коментираше изјавата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Криси Тајген и Џон Леџенд на рацете го истетовираа името на починатиот син: „Не сакаме да го заборавиме…“

Слободен печат
Славниот пар го истетовира името „Џек“ на внатрешната страна од рачниот зглоб… Музичарот Џон Леџенд (41) и неговата сопруга, манекенката Криси Тајген (34) го истетовитаа...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Криси Тајген за прв пат во јавноста од големата загуба обидувајќи се да ја скрие тагата со блага насмевка

Слободен Печат
Манекенката Криси Тајген и нејзиниот сопруг пејачот Џон Леџенд, го загубија своето бебе на почетокот на овој месец. Двојката минува низ тешок период од нивниот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Криси Тиген проговори за прв пат после спонтаниот абортус: Ни недостига, но добро сме! (ФОТО)

Слободен Печат
Поранешната манекенка Криси Тиген за прв пат се обрати до јавноста откако таа и нејзиниот сопруг Џон Леџенд го изгубија детето во петтиот месец од...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џон Леџенд едвај ги задржа солзите при изведбата на песната што ѝ ја посвети на сопругата Криси Тајген

Слободен печат
Синоќа во Лос Анџелес беа доделени музичките награди „Billboard“, а свои настапи имаа Малума, Сиа, Алиша Кис, Шон Комбс, како и Бренди, која за првпат...