• џими фелон

ВИДЕО | Машин Ган Кели раскажа каква глупост направил обидувајќи се да ја импресионира Меган Фокс

Раперот Машин Ган Кели раскажа во шоуто на Џими Фелон како во раните почетоци од врската со Меган Фокс сакал да ја импресионира и направил класична глупост. „Ножот на кој беше изгравирано името на новиот албум ми го предложи Тревис Бејкер. Сакав да ја импресионирам Меган и го фрлив, а острицата ми се заби во …

ВИДЕО | Машин Ган Кели раскажа каква глупост направил обидувајќи се да ја импресионира Меган Фокс Read More »