22 C
Скопје

Tag : девица

Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 2 мај: Дозволете им на другите да ви помогнат и да ви дадат добар совет

Слободен печат
Овен Изгледате вознемирено и со многу барања. Контролирајте ја импулсивната страна на вашата природа, пред да повредите нечии чувства. Се грижите да оставите одличен впечаток...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 5 април: Поседувате огромна креативна моќ

Слободен печат
Овен Личноста која влезе во вашиот живот, ќе разбуди бура од емоции во вас, па ќе ви биде тешко да дефинирате што точно чувствувате. Љубов...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Ја барате совршената жена? Астролозите советуваат таа да е родена во овој хороскопски знак!

Слободен печат
Астролозите се согласуваат – ако постојат совршени луѓе, тогаш тоа се луѓето родени во знакот на Девица. Припадниците на овој знак, особено жените, не мораат ни да...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 16 март: Денешниот ден е одличен за посериозни деловни потфати

Слободен печат
Овен Денешниот ден е одличен за посериозни деловни потфати и донесување одлуки за истите. Важно е на оние кои не ви се допаѓаат, да не...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

4 хороскопски знаци на кои им претстои период исполнет со среќа и успеси според ѕвездите

Слободен печат
По снежните и студените денови, со нетрпение го очекуваме почетокот на пролетта, будењето на природата, топлото време и подолгите денови кои веројатно ги израдуваат сите....
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 19 јануари: Се наоѓате во период во кој ќе остварите многу соништа

Слободен печат
Овен Изгледате вознемирено и со многу барања. Контролирајте ја импулсивната страна на вашата природа, пред да повредите нечии чувства. Се грижите да оставите одличен впечаток...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Лавовите викаат, а Девиците го задржуваат бесот во себе: Како реагирате според вашиот хороскопски знак кога сте лути?

Слободен печат
Дури и ако се сметате себеси за опуштена или мирна личност, секогаш има нешто што може да ве налути. Што предизвикува бурна реакција кај вас...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Со нив е навистина тешко: Три хороскопски знаци кои е тешко да се засакаат!

Слободен печат
Кога подобро ќе ги запознаете, ќе ви стане јасно дека се работи за тешки личности, со чуден карактер. Претставниците на овие три хороскопски знаци ќе...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Три хороскопски знаци кои се најголеми борци за правда! Дали и вие сте меѓу нив?

Слободен Печат
Почитувањето им е вродено на овие знаци од зодијакот, а истражувањето спроведено на еден американски универзитет, потврди дека најголем број од личностите родени во овие...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Овие 3 хороскопски знаци во следните 5 дена ќе доживеат комплетна промена во нивните животи

Слободен Печат
Конечно судбината ќе одигра важна улога во животите на овие три хороскопски знаци, барем така велат ѕвездите. Од денес 6 до 10 октомври три хороскопски...