• дарен

Водени лудории во Кушадаси: Тамара Тодевска со семејството ужива во Турција! (ФОТО)

Пандемијата со коронавирусот не ја спречи нашата позната пејачка Тамара Тодевска и ова лето да „тркне“ на море и да ужива максимално во убавините кои ги пружа овој период од годината. Тамара ова лето од не така широкиот  избор за летување, ја избра Турција, односно Кушадаси. Претпоставуваме дека Тодевска се одлучила за Кушадаси, бидејќи таму …

Водени лудории во Кушадаси: Тамара Тодевска со семејството ужива во Турција! (ФОТО) Read More »