• Дамиано Давид

ФОТО | Италијанецот Дамиано Давид позираше во градник и мрежести чорапи

Контроверзниот италијански пејач Дамиано Давид, кој ги полуде своите обожаватели ширум светот по победата на Евровизија со групата „Måneskin“ постојано ги поместува границите на нивните очекувања. Имено, сега повторно ги „фрли“ своите обожаватели во транс откако сподели фотографија на која позира во долна облека, градник, мрежести чорапи и потпетици.   View this post on Instagram …

ФОТО | Италијанецот Дамиано Давид позираше во градник и мрежести чорапи Read More »