Tag : црната

Жена Магазин Магазин слајдер

И најмалиот детаљ од овој стајлинг е без грешка – Меланија Трамп демонстрираше модна магија за сите љубители на црната боја (ФОТО)

Слободен печат
Првата дама на Америка, Меланија Трамп позната е како некој кој многу внимателно и без грешка го избира својот стајлинг за важните прилики. Последниот повод...
Живот Магазин Магазин слајдер

Приказна за црната и белата врана: Одлична лекција за зависта!

Слободен печат
Една сосема обична црна врана влегла во еден ресторан и веднаш ја забележала белата врана како седи во аголот. Враната продолжила кон шанкот, го извадила паричникот и гордо извикала: Келнер!...
Еспресо Шоу биз

Кој би рекол дека ЦРНАТА ПАНТЕРКА е на само чекор од 6-та деценија: НАОМИ КЕМБЕЛ денес го слави 49-от роденден! (ФОТО)

Слободен печат
Повеќе од јасно е зошто многу помлади манекенки и завидуваат на Наоми Кембел.. Една од најпознатите светски супермодели денес го слави својот 49-ти роденден. Наоми...