Tag : Цената

Вести Економија Слајдер

Цената на нафтата достигна 70 долари за барел

МИА Агенција
Цената на нафтата марка Брент со испораки за март 2020 година на лондонската берза  го надмина нивото од 70 американски долари за барел. Во моментов...