бесплатно Archives - Слободен печат

Tag : бесплатно

Еспресо Шоу биз

Вработете се кај кралицата: 33 дена годишен одмор, бесплатно сместување и плата која сите би ја посакале

Слободен печат
Британското кралско семејство распиша конкурс за уредник на социјалните мрежи, чија примарна задача ќе биде да се грижи за онлајн имиџот на кралицата Елизабета. Имено,...
Забава Магазин

Го повикал бездомникот на бесплатно шишање и бричење, резултатот воодушеви милиони луѓе (ВИДЕО)

Слободен печат
Овој бербер целосно го промени изгледот на еден бездомник, а резултатот импресионираше бројни корисници на социјалните мрежи. Рики Хернандез од Тексас го повикал бездомникот Џеф...
Забава Магазин

Бесплатно гориво за оние кои ќе дојдат во бикини! Очекувале згодни девојки, а еве што добиле! (ВИДЕО)

Слободен печат
На една бензинска станица во рускиот град Самара дошле до идеја како да привлечат повеќе купувачи. Имено, бесплатно гориво би добиле сите кои би дошле...
Забава Магазин

Забар кој им ја враќа насмевката на сиромашните (ФОТО)

Слободен печат
Роси (38) ја основал „NVO Por1sorriso“ и патува во светот со своите соработници, бесплатно средувајќи ги забите на најсиромашните луѓе и покажувајќи колку убавата насмевка...
Вести Ви Препорачуваме Планета

ГРАД ОД БАЈКИТЕ НУДИ БЕСПЛАТНИ СТАНОВИ – Тој е прекрасен, но крие МРАЧНА ТАЈНА (ФОТО-ВИДЕО)

Слободен печат
Живописниот град Герлиц, на истокот во Германија, е добро сочуван скапоцен камен во кој се снимале многу холивудски филмови како „Гранд Хотел Будимпешта“, „Проклетници“ и...
Вести Македонија

Во ТЦ „Рамстор” ќе има бесплатно тестирање за хепатитис Ц

Слободен печат
Бесплатно и анонимно тестирање за хепатитис Ц денеска во ТЦ „Рамстор мол” во Скопје организира Здружението Хепар центар Битола, по повод Светскиот ден за борба...
Еспресо Семејство

Лесно и бесплатно ѓубриво за било која билка (ВИДЕО)

Слободен печат
Ова е всушност сосема природно ѓубриво кое можете да го искористите за било која билка или цвеќе. Станува збор за ѓубриво од лушпата од банана,...