Tag : Беовизија

Магазин

ПРЕД ЕВРОВИЗИСКИ СКАНДАЛИ: Плагијат и повик за насилство врз жените на Беовизија (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат.
Два пред-евровизиски скандали ја тресат српската естрада, откако за една песна се зборува дека е плагијат, додека за друга се испостави дека повикува на насилство...