Tag : бензинска пумпа

Вести Регион

Објавена снимка од МОМЕНТОТ НА ЕКСПЛОЗИЈАТА на бензинската пумпа во Србија (ВИДЕО)

Слободен печат
На социјалните мрежи е објавена страшна снимка од експлозијата на бензинската пумпа „Нешковиќ“ кај граничниот премин Шепак во Србија, каде загина едно лице. На снимката...
Вести Регион

СИЛНА ЕКСПЛОЗИЈА ВО СРБИЈА: Експлодираше бензинска пумпа, најмалку еден загинат (ВИДЕО)

Слободен печат
Едно лице загина, а повеќе се повредени во експлозија на бензинска пумпа во близина на граничниот премин Шепак во близина на Зворник, на 27 километри...
Забава Магазин

Бензинска пумпа бесплатно точи гориво, под еден услов! (ФОТО)

Слободен печат
Добриот маркетинг е повеќе од половина завршена работа. Сите сме сведоци дека без добра и впечатлива реклама нема ништо. Некогаш иницијалната желба е во целосна...
Хроника

Со лажни пари си платил гориво

Во полициската станица во Валандово синоќа окоу 22 часот е пријавено дека на бензинска пумпа кај село Удово возач на патничко возило „фолксваген пасат“ со...
Некатегоризирано

Нормализиран сообраќајот на патот Градско – Прилеп

Сообраќајот на патот Градско – Прилеп на потегот од Росоман до бензинска пумпа „Сирково”, е нормализиран, соопшти Автомото сојузот на Македонија (АМСМ). Патот беше затворен...