бебето Archives - Слободен печат

Tag : бебето

Забава Магазин

Му менуваше пелени на бебето и доби експлозивно изненадување (ВИДЕО)

Слободен печат
Една мајка од САД ја менуваше пелената на бебето па доживеа непријатно изненадување кои ги насмеа сите присутни, но и бројни корисници на социјалните мрежи...
Еспресо Шоу биз

ГО ОТКРИЈА ПОЛОТ НА БЕБЕТО – Балканската Ким Кардашијан и фудбалерот ја споделија радосната вест, а се подготвува и ВЕНЧАВКА (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Една од најпознатите хрватски блогерки Јелена Периќ и нејзиниот избраник, хрватскиот фудбалер Игор Бубњиќ, конечно проговорија за приновата и открија дека очекуваат син. View this...
Жена Магазин

Русинка родила бебе какво што се РАЃА ЕДНАШ во 625 милиони случаи – ДОКТОРИТЕ ВО НЕВЕРУВАЊЕ!

Слободен печат
Бебето е зачнато по природен пат, но не се развивало во матката, туку надвор од неа. Бебето го нарекле Вероника. Име кое значи „она што...
Магазин Семејство

Емотивни фотографии од НОВОРОДЕНЧИЊА кои ќе ви ги насолзат очите: Првата средба меѓу родителите и бебето (ФОТО)

Слободен печат
Многу родители ќе признаат дека за нив првата средба со нивното бебе била многу емотивна. Во малото кебенце се крие прекрасно мало суштество со кое...
Забава Магазин

Кучето му дава ритам на бебето додека тоа игра! Генијалец кој ја забавува малата пријателка! (ВИДЕО)

Слободен печат
Кучето е најдобриот пријател на човекот, но уште подобар на децата. Овој пресладок миленик прави се за да го забавува своето мало пријателче. Детенцето само...
Еспресо Шоу биз

Бебето Арчи наскоро ќе го прелета океанот: Кралскиот пар најави далечно патување (ФОТО)

Слободен печат
Бебето Арчи оваа есен ќе тргне во својата прва прекуокеанска посета кога неговите родители принцот Хари и Меган, војвотката од Сасекс, ќе го одведат во...
Вести Планета

Само што излегле од породилиштето, го заборавиле своето бебе во такси

Слободен печат
Родители на штотуку родено бебе го заборавиле своето новороденче во такси, откако од болницата пристигнале пред својата куќа, објави хамбуршката полиција. Кога ја сфатиле грешката,...