Tag : бакнување

Магазин Магазин слајдер Сцена

Српската пејачка со шокантна изјава: Сакам да се бакнувам со Цеца или Брена!

Васко Спасоски
Откако се разведе, фолк пејачката Славица Ќуктераш често може да ја слушнете како шокира со своите изјави. Исклучок не беше ниту емисијата „DeToxic“, каде пејачката...
Забава Магазин

ДЕВОЈКА ОД БАЛКАН каде и да оди БАКНУВА непознати МАЖИ, па фотографиите ги објавува на интернет (ФОТО)

Слободен печат
Девојка од Косово стана хит на социјалните мрежи со нејзините објави кои добиваат и по илјадици лајкови. Девојката со име Кристиана Куќи се погрижила нејзините...
Еспресо Шоу биз

Сара Јо призна дека има момче, а сега се бакнува со негов колега (ФОТО)

Слободен печат
Популарната пејачка Сара Јовановиќ или на јавноста позната како Сара Јо неодамна го покажа своето момче, односно таа призна дека е во врска актерот Виктор...
Вести Регион

Жежок бакнеж помеѓу Рамуш Харадинај и сопругата Анита (ВИДЕО)

Слободен печат
Вршителот на должноста премиер на Косово, Рамуш Харадинај, заедно со неговата сопруга Анита, им се придружија синоќа на големиот број на навивачи на плоштадот во...