13 C
Скопје

Tag : артим шаќири

Спорт Фудбал

„Комити“: Гледате ладнокрвно како тоне она што на многумина од нас ни е светост!

Слободен печат
Верните „Комити“ и натаму се прашуваат до кога ќе трае неизвесноста околу иднината на фудбалскиот клуб Вардар… Тие со својата успешна акција во изминатиот период...