• јајца

Северина фрлала со живи јајца кон соседите: Пејачката пријавена во полиција

Сосед од Загреб ја пријавил пејачката Северина во полиција, бидејќи наводно фрлала со јајца кон него, пренесуваат хрватските медиуми. Како што пренесува порталот 24сата.хр, соседот на Северина рекол дека свежи јајца „му се цеделе низ маицата и панталоните“, а тој случајот го пријавил во полиција.   View this post on Instagram   A post shared …

Северина фрлала со живи јајца кон соседите: Пејачката пријавена во полиција Read More »