• силување

Грозотија во струшко: Двајца мажи во години и тинејџер силувале девојче, еден од педофилите бил близок на семејството

Струшката полиција денеска уапсила тројца осомничени дека во повеќе наврати силувале девојче помладо од 14 години, чијашто точна возраст МВР не ја открива. СВР Охрид соопшти дека за делото се осомничени двајца повозрасни мажи и 17-годишно момче, сите од различни села во струшко. – ОВР Струга денеска ги лиши од слобода Т.Л.(57), од струшкото село …

Грозотија во струшко: Двајца мажи во години и тинејџер силувале девојче, еден од педофилите бил близок на семејството Read More »