Славниот актер се запушти до непрепознатливост: Фановите се загрижени! (ФОТО) - Слободен печат

Славниот актер се запушти до непрепознатливост: Фановите се загрижени! (ФОТО)

На овој изглед на актерот Курт Расел никој се нема навикнато. Тој е фотографиран во Лос Анџелес во друштво на сопругата Голди Хоун и синот, а неговиот изглед привлече многу внимание.

Кога се појавија фотографиите, фановите се загрижија, бидејќи изгледа потполно непрепознатливо. Долгата брада и неуредната коса не се издание во кое сме навикнати да го гледаме познатиот актер.

Profimedia

Меѓутоа, се е во ред, а обожавателите можат да здивнат. Сепак на крајот се дозна дека постои добра причина за овој изглед. Всушност, актерот го снима продолжението од филмот „Божиќна хроника“, во кој ја игра улогата на Дедо Мраз.

Поради таа причина тој мора својот изглед да го прилагоди на улогата за да ја долови што повистинито.

Profimedia

Во моментот кога биле фотографирани, тој и неговата сопруга која во првиот дел ја глумеше Баба Мразица, оделе на вечера.

Прочитај повеќе

Најбрзиот човек на светот ќе стане татко: „Кралот или кралицата доаѓа“ (ФОТО)

Слободен печат

Славната манекенка Карли Клос трпела тортура од семејството на милијардерот поради верата!

Слободен печат

Тајната за прекрасната коса на Џенифер Анистон е во шампон за коњи! (ФОТО)

Слободен печат

Му го скршила срцето, а не стигнал да ја испрати на вечното почивалиште: Тома ѝ испратил букет бели рози и ја напишал најтажната песна! (ВИДЕО)

Слободен печат

Во брак се 64 години и имаат преку 100 внуци, а ги памтат родендените на сите! (ФОТО)

Слободен печат

Ана Николиќ отпатува во Мароко да сними спот, но не ги заборави обожавателите! Им испрати жешка фотка! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

5 × three =

Прочитај повеќе

Прва фотографија по породувањето: Српската пејачка Сека Алексиќ не ја симнува насмевката од лицето, а погледнете што напиша за малиот Јован! (ФОТО)

Слободен печат

Не сте виделе ваква баба: Има 63 години, а изгледа како да има 23! (ФОТО)

Слободен печат

Девет работи кои ќе ви се случат доколку се впуштите во врска со најдобриот пријател!

Слободен печат

Кој би рекол: Познатиот актер ги допирал, ги гризел…. (ФОТО)

Слободен печат

Марија Шерифовиќ ја преработи една од најубавите песни на Оливер Драгоевиќ (ВИДЕО)

Слободен печат

Дознајте кој хороскопски знак е вашата сродна душа!

Слободен печат