Синот на Бали-бег ја украде славата на неговите познати родители! (ФОТО)

Популарниот актерски пар Бурак Озџевит (Бали-бег) и Фахрие Евџан (Неџла) станаа родители на момчето кое го нарекоа Каран, а во најубавата животна улога одлично се снаоѓаат. Уште пред раѓањето на Каран, Бурак и Фахрие се погрижија нивниот наследник да биде потполно материјално обезбеден, така што му отвориле сметка на која за почеток ставиле околу 300.000 евра.

Instagram

Тие двајца скоро никогаш не го експонираат својот првенец, но сега имаме прилика да видиме како изгледа синот на најубавиот турски пар!

Неговата мајка Фахрие со една фотографија откри дека момчето е преслатко, а многумина се согласуваат во едно нешто – пресликан татко му.

https://www.instagram.com/p/B6C7SP4gDWQ/

Некои отишле до тој степен што сега прогнозираат дека ќе биде поубав од својот славен татко, а познато е дека прочуениот Бали-бег важи за еден од најубавите и најпосакуваните актери.

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат