8 C
Скопје

Шокантна изјава: Роналдо сака млади момчиња, добив 100.000 долари за да го запознаам со Ирина Шајк

Пјотр Листерман, сопственик на ВИП агенција за запознавање и „спојување“ на познати лица, даде интервју во кое ја шокира јавноста со изјавите за Кристијано Роналдо.

Листерман во интервјуто за „gordonua.com“ зборуваше за љубовниот живот на Кристијано Роналдо во времето додека беше во врска со познатата манекенка Ирина Шајк.

Тој ја шокираше јавноста изјавувајќи дека нивната врска била фарса бидејќи фудбалерот сака млади момчиња.

Јас го запознав Роналдо со Ирина. Му требаше покритие бидејќи сака млади момчиња. Врска им беше од корист и на двајцата, на Ирина и беше потребна популарност и таа ја доби, додека Роналдо не сакаше да ги разочара своите фанови – изјави Листерман.

Тој тврди дека тие двајца немале сексуални односи.
Немаше сексуални односи помеѓу Роналдо и Ирина. Дури и да имало, тоа се било случајно. Тие двајца само ги играа улогите. Од друга страна, јас добив 100.000 долари како награда за тоа што ги запознав.

Прочитајте и...  Данил Медведев позитивен на корона, не игра во Монте Карло

Пјотр Листерман е роден 1957 година во Киев, а од 2000 година е сопственик на агенција за запознавање и негови клиенти се богати бизнисмени.

Поврзани вести

Погоди две стативи и една пречка, Нејмар играч на мечот во Париз

Слободен печат

ВИДЕО: Европа ќе има нов шампион, елиминиран Баерн Минхен!

Слободен печат

Македонските надежи забележаа победа во контролниот меч со Црна Гора

Слободен печат

Македонскиот автомобилист Вуков тестираше во Муџело

Слободен печат

ВИДЕО: Олимпискиот комитет финансиски ќе го помага Бошко Стаменковски

Слободен печат

Клоп пред Реал: Не можеме да ја игнорираме одбраната, во спротивно ќе бидеме казнети!

Слободен печат

Остави Коментар