14 C
Скопје

Принцот Вилијам по посетата на гробот на мајка си завршил во болница – Доживеал паничен напад, па колабирал!

Принцезата Дајана почина пред 23 години, а ниту малку пријатната ситуација се случила на нејзиниот гроб пред некој ден…

Имено, принцот Вилијам колабирал за време на неодамнешната посета на гробот на неговата мајка, а го фатил и напад на паника и почнал да дише со тешкотии, а кога Кејт сфатила дека на нејзиниот сопруг не му е добро, таа одлучила да го прегрне. Сепак, тој чин дополнително предизвикал бура од емоции и тој буквално се скршил.

„Вилијам бил неутешлив поради фактот дека неговите деца никогаш нема да ја сретнат неговата мајка“, објаснил изворот, откривајќи дека, откако го видела нејзиниот сопруг како колабирал, Кејт го повикала обезбедувањето на помош.

Фото: Профимедиа

„Единствено молбите на Кејт успеале да го убедат принцот да ја посети приватната докторска ординација во близина“, наведува изворот.

Прочитајте и...  Заедно додека смртта не ги раздели: Последните земји во светот во кои разводот е забранет

Поврзани вести

Три рецепти од Сузана Милиќ: Храна како приказна со целосна композиција

Ј.К.Д

Кумата на Путин влегува во политика: Русија и Украина на работ на нова војна?

Илинка Иљоска

Симовски: Пописот е во интерес на граѓаните на државата

Слободен печат

„АстраЗенека“ ги продаде своите акции во „Модерна“: Доста им е од ковид-19, ќе произведуваат други лекови

Слободен печат

Дневен хороскоп за 27 февруари: Денеска никој нема да остане рамнодушен на вашиот шарм

Теодора Циклевска

Трихотиломанија: Болест на кубење на сопствената коса

Слободен печат

Остави Коментар