Ненадејно почина Игор Гонзо Ивановски, доајен во автомобилизмот

Вчера ненадејно почина Игор Гонзо Ивановски, уште еден доајен во автомобилизмот на нашите простори.

Тој, за жал, почина на 44 години, а зад себе остави синче и сопруга.

Прочитајте и...  Загина моторџија во Тетовско

Прочитај повеќе

Млад возач тешко повреден во сообраќајна несреќа

Дете од Скопје повредено во сообраќајка

Загина моторџија во Тетовско

Крвнички убиена жена од Шуто Оризари

Горан Наумовски

Поради долг тетовец нападат со вила

Слободен печат

Мајка и ќерка нападнати од лице вработено како обезбедување во Сити мол

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Жена пријавила дека и ги нема малолетните внуки, се сомнева дека работат во угостителски објект

Слободен печат

Заложничка драма во Васкинце, во напуштен објект пронајдени над 20 мигранти

Слободен печат

Обвинителен предлог за лицето кое преку социјална мрежа упати закани кон претседателот на Владата

Слободен печат

Осум дена притвор за насилникот од автокампот Градиште

Слободен печат

Се запали комбе во близина на магистралниот пат Кичево – Осломеј

Слободен печат

Повреден моторџија на автопатот Тетово – Скопје