Ненадејно почина Игор Гонзо Ивановски, доајен во автомобилизмот

Вчера ненадејно почина Игор Гонзо Ивановски, уште еден доајен во автомобилизмот на нашите простори.

Тој, за жал, почина на 44 години, а зад себе остави синче и сопруга.

Прочитајте и...  Обвинение против лицето кое криеше марихуана во куќата на својот дедо

Прочитај повеќе

Уапсен гевгеличанец за силување на малолетничка

Слободен печат

Бројот на жртви од трагедијата во Романовце се искачи на пет

Слободен печат

Триесетдневен притвор за полициски службеник кој земал мито

Слободен печат

Обвинение против лицето кое криеше марихуана во куќата на својот дедо

Слободен печат

Скопјанец осомничен за полов напад врз 12-годишно девојче

Слободен печат

ОЈО Скопје поднесе Обвинителен предлог против албански државјани за тешка кражба

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Од сообраќај исклучени пијан возач, двајца без дозвола и едно нерегистрирано возило

Слободен печат

Жител на Арачиново осомничен за неовластена продажба на марихуана

Слободен печат

Косовски државјанин обвинет за внесување на дрога во затворот Идризово

Слободен печат

Уапсен жител на Дебар кој се обидел да силува сограѓанка

Слободен печат

Нова жртва од експлозијата во Романовце

Слободен печат

Пронајдени 43 мигранти во близина на Сопот

Слободен печат