Не е се така како што изгледа: И Лепа Брена сaкаше да се направи слаба со Фотошоп, па искриви се околу себе! (ФОТО)

Се изнагледавме летово фотографии од познатата пејачка Лепа Брена во бикини и да бидеме искрени за нејзини години, таа се „држи“ одлично.

Но, по се изгледа за таквиот изглед најзаслужен бил нејзиниот верен пријател – Фотошоп.

Тоа најдобро може да се види и по последната фотографија која ја објави познатата пејачка на својот профил на Инстаграм, каде позира во бикини.

И нормално, Брена на фотката изгледа фантастично, но ако малку повеќе ја анализирате ќе забележите дека тука и тоа како „заиграл“ фотошопот.

Погледнете ја Брена и погледнете околу неа…

 

View this post on Instagram

 

Malo mi za sriću triba….💯💪❤️☀️💕#friendship #goodvibes #janemamdrugidom #hajdedasevolimo

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Прочитајте и...  Рим воведува полициски час поради пандемијата

Поврзани вести

Триесет и два отсто од учениците во ЕУ немале никаков пристап до образование во последниве месеци откако започна пандемијата

Илинка Иљоска

Д-р Горан Николов: Метаболизмот и брзата храна – виновници за дебелеење кај жените после 30-та година од животот

Слободен Печат

Рим воведува полициски час поради пандемијата

Илинка Иљоска

АФЕРА го тресе Косово: Од Државната каса исчезнаа 2, 7 милиони додека траеше пауза за ручек

Илинка Иљоска

Видео: Познат албански новинар тврди дека Дендијас е Албанец и е братучед на Рама

Илинка Иљоска

Русија и Украина со рекорден број починати од коронавирус

Илинка Иљоска

Остави Коментар