На Славица Чуктераш за малку ќе ѝ „излетаа“ градите, а на Александра под фустанот ѝ ѕиркаше тангата (ВИДЕО) - Слободен печат

На Славица Чуктераш за малку ќе ѝ „излетаа“ градите, а на Александра под фустанот ѝ ѕиркаше тангата (ВИДЕО)

Пејачките Славица Чуктераш и Александра Младеновиќ ја воодушевија публиката и направија вистински хаос во популарната српска емисија „Амиџи шоу“.

Славица загуби во играта „Руски рулет“, па мораше да танцува на песни кои ѝ ги пуштаа од режија. Кога започна да игра, пејачката веднаш воодушеви со својата енергија.

Фото: Принтскрин

Но, бидејќи носеше црна тесна блуза со длабоко деколте, малку недостигаше да и испаднат градите и да ја видат светлината на денот.

– Славица, отсекогаш си го имала тој талент за танцување кој е феноманелен – и се обратил водителот Огњен Амиџиќ.

Погледнете ја нејзината точка:

Исто така и младата пејачка Александра Младеновиќ ги воодушеви присутните, меѓутоа не со танц, туку таа мораше да прави „чучневи“ и тоа завртена со грбот кон камерите.

Погледнете:

Прочитај повеќе

Зошто храната што „крцка“ ни е повкусна?

Слободен печат

Емотивна песна на Тајзи: „Сине мој те чека многу пот и борба, многу ку*ви и дрога“! (ВИДЕО)

Слободен печат

Славните дами кои воодушевиле со своите фустани на венчавките! (ФОТО)

Слободен печат

Пејачката Милица Тодоровиќ откри дека имала секс со Петар пред да дојдат во емисија (ВИДЕО)

Слободен печат

Пакистанскиот Хулк бара жена, но мора да има барем 100 килограми! (ВИДЕО)

Слободен печат

Синот на Памела Андерсон ја даде првата изјава за свршувачката на мајка му со 22 години повозрасниот маж!

Слободен печат

Остави Коментар

one × three =

Прочитај повеќе

Роберт Де Ниро: Како тинејџер бил член на италијанска банда, а подоцна се прославила со улогите на мафијаш

Слободен печат

Проклетство, болест, несреќа: Пет култни филмови кои можеле да не бидат снимени! (ВИДЕО)

Слободен печат

Гледачите уверени дека водителката испуштила гасови – Не се обиде ни да го сокрие тоа! (ВИДЕО)

Слободен печат

Почина легендарниот комичар Тери Џонс од „Монти Пајтон“

Слободен печат

СЕ ПОРОДИ СЕКА АЛЕКСИЌ: Пејачката му го даде името на синот по крстителот на Исус Христос! (ФОТО)

Слободен печат

По овој лик од серијата „Сексот и градот” сите лудувавме – Денес има 48 години и изгледа како милион долари! (ФОТО)

Слободен печат