Мокра кошула, големи голи гради: Сабрина во шестата деценија снимила најжежок едиторијал (ВИДЕО) - Слободен печат

Мокра кошула, големи голи гради: Сабрина во шестата деценија снимила најжежок едиторијал (ВИДЕО)

Италијанската пејачка и во шестата деценија е вистинска секс-бомба.

Италијанската пејачка Сабрина Салерно (51), која го полудела мажите со хитот “Boys” кон крајот на 80-тите години од минатиот век, повторно ја израдувала машката популација. Имено, оваа секс-бомба го снимила можеби и најжешкиот едиторијал во својата кариера.

Сабрина позирала во бела мокра кошула, а во прв план биле нејзините големи голи гради.

Од сите страни пристигнале лајкови и коментари, кои главно биле позитивни.

“Прекрасна си”, и напишал еден нејзин фан.

Инаку, Сабрина често сака да се фотографира во костими за капење, а во својата шеста деценија од животот има тело какво што секоја жена би посакала.

View this post on Instagram

At the beach. #beachlife🌴

A post shared by SABRINA SALERNO OFFICIAL (@sabrinasalernofficial) on

View this post on Instagram

Take it easy. #wheninbeirut #🤣 #sun #bikini

A post shared by SABRINA SALERNO OFFICIAL (@sabrinasalernofficial) on

 

Прочитај повеќе

Ова е вистинскиот начин како да користите спреј за коса!

Слободен печат

Џенифер Лопез не може да го дочека Супер Боул: Погледнете како се подготвува (ВИДЕО)

Слободен печат

Љубовта им цвета: Познати парови кои опстанаа заедно (ФОТО)

Слободен печат

Сè ќе ви оди од рака: Ако сте родени во овој знак, добро искористете го периодот од 25 јануари до 5 февруари!

Слободен печат

Селфи по породување кое стана хит, ќе ви стане јасно кога ќе ја видите целата слика (ФОТО)

Слободен печат

Лив Тајлер откри зошто и е непријатно на концертите на нејзиниот татко – „Тој прави работи од кои се срамам!“

Слободен печат

Остави Коментар

19 + four =

Прочитај повеќе

Девет женски особини кои мажите ги обожаваат!

Слободен печат

Бред Пит одговори на прашањето дали Џенифер Анистон ќе му биде партнерка за Оскарите! (ВИДЕО)

Слободен печат

Таткото на Меган Маркл изнесе интимни семејни детали – Светот е запрепастен! (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Инспирација за сите генерации: Кристи Бринкли (65) демонстрираше како изгледа совршениот стајлинг за ладни денови! (ФОТО)

Слободен печат

Најбрзиот човек на светот ќе стане татко: „Кралот или кралицата доаѓа“ (ФОТО)

Слободен печат

Славната манекенка Карли Клос трпела тортура од семејството на милијардерот поради верата!

Слободен печат