Лукас објавува романтични фотки од одморот со новата девојка (ФОТО) - Слободен печат

Лукас објавува романтични фотки од одморот со новата девојка (ФОТО)

Српскиот пејач Аца Лукас призна дека запловил во нова врска, а со својата девојка Јована Дорошки избра прекрасна дестинација за летување.

View this post on Instagram

#AcaLukas

A post shared by ACA LUKAS (@aleksandar_vuksanovic_official) on

Имено, овој пар, отпатува на Капри, а Лукас веќе почна да објавува романтични фотографии во прегратките на Јована.

https://www.instagram.com/p/B1bZnNPnzdD/?utm_source=ig_embed

Фолкерот и Јована за кратко време предизвикаа бурни реакции, а во коментарите фановите му посакаа на Лукас оваа романса со оваа блондинка што подолго да потрае.

Прочитај повеќе

ПОСЛЕ ТОЛКУ ГОДИНИ: Фановите на Лејди Гага сфатија дека ја гледале пејачката во популарната серија (ВИДЕО)

Слободен печат

Снимката на Дара Бубамара хит меѓу затворениците (ВИДЕО)

Слободен печат

Седум работи кои се случуваат кога сте во врска со најдобриот пријател!

Слободен печат

Вака се носи леопард принтот: Кејт Мидлтон изненади со модниот избор! (ФОТО)

Слободен печат

Глобална здравствена закана: Сѐ што треба да знаете за корона вирусот кој може да доведе до пандемија

Слободен печат

Научно е докажано дека со овој тип на мажи, жените почесто доживуваат оргазам!

Слободен печат

Остави Коментар

3 − two =

Прочитај повеќе

Шест причини поради кои вашето момче нема да се ожени со вас!

Слободен печат

Зарем сте виделе нешто поубаво од ова? Емили Ратајковски се разголи, а друштво ѝ прави егзотичната пријателка Џамеа (ФОТО/ВИДЕО)

Слободен печат

Само Јелена Карлеуша има храброст да се облече вака! (ФОТО)

Слободен печат

Даниел Крег едвај ја прифатил улогата за Џејмс Бонд!

Слободен печат

Природа или естетска хирургија? Руската Анџелина Џоли го маѓепса светот! (ФОТО)

Слободен печат

Најжешката Македонка во сауна, по бикини и целата „свети“ (ФОТО)

Слободен печат