Куче скитник касна маж – Слободен печат
Хроника

Куче скитник касна маж

Според полицијата, немилиот настан се случил вчера околу 17.50 часот на булеварот „Борис Трајковски“. 

Четириесет и двегодишниот С.А. од скоската населба Драчево во полиција поријавил дека бил нападнат од куче скитник за левата нога. Според полицијата, немилиот настан се случил вчера околу 17.50 часот на булеварот „Борис Трајковски“.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close